July 2017

Wedding

25. july 2017 at 22:55 | Soyla |  diary
Před chvílí jsme všichni byli malé děti, které si hráli na pískovišti a stavěli bábovičky, chodili v zimě sáňkovat, bobovat, nebo se jen tak klouzat po igelitových pytlicích. Hráli jsme si na honěnou, schovávanou a na slepou bábu. A teď? Ten čas tak hrozně letí, že mi to až nahání strach.
Je mi 20 let a připadá mi, že toho mám ještě hodně před sebou, ještě si prostě užívat svobodného života, cestovat, zajít si na párty, občas se opít.. ano nadpis článku mluví za vše - svatba. Ale bohužel (naštěstí) ne moje :D.

Moje kamarádka se za dva týdny vdává. Je jen o rok a půl starší, než já. Brzy jí bude 22 a po ročním vztahu se svým přítelem se budou brát. Samozřejmě - je to krása. Ti dva se hledali, až se našli, mají vážně krásný vztah plný lásky, pochopení a toho všeho :). Dokonce mi i minulý týden oznámila, že je těhotná a v lednu čekají miminko. Páni. To už je druhá moje kamarádka, která bude maminkou.

Moje nejlepší kamarádka, která je stejně stará jako já bude rodit už v září. Připadám si, že jsem pozadu a že už bych si měla taky plánovat budoucnost, svatbu, dítě.. mám přítele dva roky a zatím si plánujeme jen společné bydlení, které nebude dřív jak za 2 roky. Vždycky jsem měla stanovené, že dítě ani svatbu nechci dřív jak ve 25. Teď mi připadá, že je to hrozně pozdě :D. Je zvláštní, jak jsme najednou všichni zestárli. Je zvláštní, jak každý najednou jdeme vlastní cestou.

Ale teď k hlavnímu problému - potřebuji poradit. Chtěla bych sehnat nějaké krásné šaty, které se dokonale hodí na svatbu. Pár krásných jsem viděla na internetu, například na stránkách Wish nebo Aliexpress, ale nerada nakupuji přes internet. Bojím se, že by mi šaty neseděly. Navíc už je pozdě a šaty by mi nejspíš do svatby ani nedošly.

Nevíte v jakém obchodě bych sehnala pěkné šaty na svatbu za rozumnou cenu?
A další problém - nevíme s přítelem, co koupit za svatební dar. Napadly mě různé věci do domácnosti - skleničky, talířky nebo jakékoliv dekorace do domu, ale kamarádka s přítelem už spolu bydlí a mají kompletně zařízený dům.
Nemám nejmenší tušení, co se jinak jako svatební dar dává, takže to nejspíš vyřešíme obálkou s penězi.

V sobotu jdu kamarádce na rozlučku se svobodou, hrozně se těším na tu pořádnou dámskou jízdu :D.

Děkuju za všechny případné rady a nápady :).

Vaše Cler


Favourite links

25. july 2017 at 17:41 | Soyla |  favourite
http://aslightasfeather.blog.cz
http://jajinkamkt.blog.cz
http://quthin.blog.cz
http://born-fit.blog.cz
http://healthy-body.blog.cz
http://meavinka.blog.cz
http://alfabetaomegana.blog.cz
http://elenasainte.blog.cz
http://brixiethin.blog.cz
http://magro.blog.cz
http://skinny-hannah.blog.cz
http://hellomyana.blog.cz
http://lady-jainie.blog.cz
http://elif-is-dreaming.blog.cz
http://muj-jidelnicek-hubneme.blog.cz

New beginning

23. july 2017 at 18:34 | Soyla |  diary
Zdravím slečny,

neozvala jsem se skoro 2 měsíce. Důvod byl ten, že jsem neměla na blog náladu, nechtělo se mi přidávat články.. no prostě jsem měla špatné období.

Hodně dlouho jsem přemýšlela, jestli si založit nový blog, kde začnu úplně od začátku.. ale nakonec jsem si řekla, že je to zbytečné a že jen poupravím tady ten :).
Už nechci mít blog, kde se budu soustředit pouze na hubnutí. Chci mít blog spíše jako takový deníček, kde se Vám se vším budu svěřovat a kde budu mít takové své blogové kamarádky :).
Přiznávám, na hubnutí teď docela kašlu a jsem spokojená. Nechci to nějak hrotit.. občas si třeba zajdu zacvičit, zaběhat nebo na procházku, ale žádné drastické diety a hladovky držet nechci. Na to moc miluju jídlo :D.

Všechny jsem si Vás nechala v oblíbených, ovšem nevím, jestli i Vy se mnou chcete mít nadále spřátelený blog, když nebude o hubnutí a bude to spíš takový můj zápisník. Je to jen na Vás :).

Doufám, že se Vám po dobu mé nepřítonosti dařilo krásně :).

Vaše Cler